İade Politikası

Siparişinize ait iptal veya iade talebiniz bulunuyorsa sipariş numaranız ile birlikte info@deautyskin.com adresimize mail olarak iletebilirsiniz. 

İptal/Devir Koşulları:
1. Alıcı; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, malı teslim aldığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin deforme olmamış şekilde malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.
2. Teslimat süresince zarar görmüş paket durumunda; zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer yetkili paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme hakkı alıcıda vardır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte 14 gün içerisinde İade veya değişim hakkı saklı tutar. 

3.Hasar görmemiş ürünler için ücretsiz iade politikası sunarak, ürün orijinal durumunda ve ambalajında ​​olduğu sürece ücretsiz olarak bize iade edebilirsiniz.Ayrıca 450TL üzeri siparişlerde ücretsiz kargo imkanı da sunuyoruz. Toplam sipariş tutarınız 450TL'nin altında ise 15TL kargo ücreti alınacaktır. Bu politika, uygun siparişler için ücretsiz teslimat kolaylığı sağlamaya devam ederken müşterileri daha büyük alımlar yapmaya teşvik etmek için tasarlanmıştır.