Kargo

KARGO

Deauty Skin, güzelliğe yeni ve doğal bir yaklaşımdır. Bileşenlerin fazlası cilde zarar vereceğinden sadece cildinizin ihtiyacı olan tüm bileşenleri içeren ürünlerle temiz kozmetik ürünleri sunuyoruz. Temel ürün özelliklerinde farklılık yaratan temiz kozmetik ilkemizle piyasadaki diğer ürünlerden farklı olarak şüpheli veya zararlı kimyasallardan arındırılmış ürünler yaratıyor, doğal cilt bakımına yepyeni bir anlayış kazandırmayı amaçlıyoruz. Ürünlerimizde yalnızca cilt sağlığına doğrudan fayda sağlayan veya formülasyonlarımızın bütünlüğünü destekleyen bileşenleri kullanıyoruz. Ürünlerimizdeki bileşenleri, sentetik mi yoksa doğal mı olduğuna göre değil, biyolojik uyumluluğuna göre seçiyoruz. Genel olarak, cildinizin doğal pH seviyesine yakın cilt bakım ürünleri istersiniz ki "biyouyumlu" derken kastettiğimiz budur.

Sağlıklı pH seviyelerine, cildin aşina olduğu formülasyonlara, kolayca emilen küçük moleküler yapıya ve aynı zamanda cildin asit örtüsünü destekleyen ve koruyan etkili aktif bileşenlere odaklanıyoruz. Ancak ürünlerimizin dışında bıraktığımız şeyler, onlara koyduklarımız kadar önemlidir. Bu nedenle, ürünlerimizde Şüpheli 5 (SLS, SLES, Alkol, Paraben, Boya) olarak adlandırdığımız bileşenleri asla bulamayacaksınız.

Her cilt sorununun temelinde birçok üründe bulunan bu Şüpheli 5 bileşenin olduğuna inanıyoruz ve bunlar kişinin günlük bakım rutininden tamamen çıkarıldığında, cildin sağlıklı ve dengeli durumuna geri dönebileceğini görüyoruz. Bileşen yok etme felsefemizin temeli budur.