Mesafeli Satış Sözleşmesi

Lütfen aşağıdaki şart ve koşulları dikkatlice okuyunuz. DEAUTY KOİ KOZMETİK ÜRÜNLERİ VE GÜZELLİK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
(Deauty Skin)’den verdiğiniz sipariş ile birlikte aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Bu beyan deautyskin.com ürünlerinin Kullanım, İptal etme, Sipariş ve Ödeme ve Gizlilik politikasını içerir.
Sözleşme Tarihi: Satıcının web sitesi üzerindeki süreç ve alıcının işlemleri doğrultusunda; sipariş kaydının oluşturulduğu tarih, sözleşme tarihi olarak geçerli sayılacaktır.

Sipariş ve ödeme:
1. Sipariş vermek için alınan kişisel bilgileriniz ve veriler üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.
2. Sipariş verdiğinizde teyit için e-posta alacaksınız. Bu e-posta geldiğinde siparişi, teslimat tarihi ve adresini kontrol etmek ve Eğer teyit e-postası almazsanız, deautyskin’i arayıp siparişi teyit etmek yine sizin sorumluluğunuzdadır.
3. Fiyatlarımız önceden bildirmeksizin değişebilir. Ödemesi yapılmış siparişler için ek ödeme istenmez.
4. Teslimat ulusal kargo firmalara veya express kargolar ile yapılır. Faturanız e-arşiv olarak eposta adresinize gönderilir.

Sevkiyat/Teslimat Prosedürü
Sevkiyat: Sipariş onayı mailinin gönderilmesiyle birlikte maksimum üç iş günü içerisinde satıcının anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile alıcıya gönderilir.

Teslimat: Ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo ile alıcının adresine teslim edilecektir.

1. Ürün, Alıcı’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden satıcı sorumlu değildir. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetlerine info@deautyskin.com.tr e-mail adresi kullanılmak sureti ile derhal bildirilmelidir.
2. Deauty Skin yapılan tüm düzenlemeleri e-posta yolu ile size iletmektedir. Konfirmasyon bilgisi alınmamış işlemler sizin sorumluluğunuzdadır. Sistemde yapılan düzenlemelerin e-posta yolu ile size gelmesinin ardından bu e-postayı kontrol etmek ve hata varsa düzeltilmesini talep etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

İptal/Devir Koşulları:
1. Alıcı; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, malı teslim aldığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin deforme olmamış şekilde malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.
2. Teslimat süresince zarar görmüş paket durumunda; zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer yetkili paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme hakkı alıcıda vardır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte 14 gün içerisinde İade veya değişim hakkı saklı tutar.


Fikri Mülkiyet Haklarına İlişkin Uyarılar
deautyskin.com sitesinin tüm hakları, Deauty Koi̇ Kozmeti̇K Ürünleri̇ Ve Güzelli̇K Hizmetleri̇ Ti̇caret Li̇mited Şirketi̇’ne aittir. Site içeriğindeki tüm malzeme, veri, içerik, bilgi veya materyallar uluslararası telif haklan ve fikri mülkiyet kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, slogan, sayfa düzeni veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Deauty Koi̇ ‘nin yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme, veri, içerik, bilgi veya materyallari kısmen veya tamamen değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, dağıtılamaz, ya da satılamaz. Tüm bunlara ek olarak, Deauty Skin logosunun kopyalanması, çoğaltılması, basılması, dağıtılması da ayrıca yasaktır. deautyskin.com.tr de yer alan yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim vb materyalleri deautyskin.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz. İndirmenize site tarafından izin verilen dosyalan bilgisayarınıza çekebilir fakat çoğaltamaz veya yayınlayamazsınız. Bu sayfalardaki herhangi bir bilgi ya da materyalin kısmen kopyalanması ya da basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.
1. “Deauty Skin” tescilli olarak bizim markamızın adıdır ve bu isim başka bir amaçla kullanılamaz.
2. Web sitesine ve alt yapısına hiçbir şekilde müdahale edilemez.
İhtilaflerin Halli İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Yürürlük Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

Taraflar: Deauty Skin ve Siz
Email: info@deautyskin.com
Adres: Maslak Mah. Meydan Sok. Veko Giz Plaza Giriş Kat D:85 Maslak Şişli/İstanbul